Zavolejte nám: +420 724 281 241
Sportovní 559/2a, Brno Ukaž na mapě

Otevřeno každý den 10h-22h

 

Speciální masáže

 

Masáž nohou

Reflexní masáž chodidel navazující na starověké čínské terapie, např. akupunkturu. Je však zcela neinvazivní a příjemná. Na chodidlech existuje velké množství bodů a zón, které jsou prostřednictvím meridiánů (energetických drah) propojeny se všemi tělesnými orgány. Stimulací těchto bodů lze pozitivně ovlivnit funkci souvisejících orgánů. Reflexní masáž chodidel obnovuje tok životní energie, harmonizuje činnost vnitřních orgánů, zlepšuje funkci krevního oběhu i lymfatického systému. Napomáhá organismu vyloučit toxické látky, posiluje nervovu soustavu, uvolňuje napětí a stres.


Masáž nohou a rukou

Relaxační masáž rukou a nohou, jejich prstů, předloktí, která vyživuje nehtová lůžka, uvolňuje napětí a zanechá ruce jemné, vyhlazené a vláčné. Nejprve je použit peeling na ruce i nohy, poté následuje vlastní masáž rukou a chodidel.


Masáž nohou a zad

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech. Nejprve vám masérka nanese jemný peeling, na který naváže povzbuzující masáž vonnými oleji a stimulace reflexních bodů na chodidlech to vše pro nabytí pocitu lehkosti a svěžesti.


Thajská masáž combi

Oživující  a osvěžující masáž obličeje a dekoltu prováděná za pomoci originálních obličejových balíčků. Stimuluje energetické body ve tváři a přináší pocit vitality a svěžesti. Masáž je zakončena  vitaminovou obličejovou maskou, která je pleť osvěží a dodá vitalitu.