Zavolejte nám: +420 724 281 241
Sportovní 559/2a, Brno Ukaž na mapě

Otevřeno každý den 10h-22h

 

Olejové aroma masáže

 

Sportovní

Olejová masáž  zaměřená na regeneraci unavených svalů, šlach a k uvolnění namáhaných kloubů. Je kombinací  tradiční thajské masáže s olejovou aromaterapií. Masáž směřuje k dokonalému uvolnění celého těla po sportovním výkonu a k načerpání nových fyzických i psychických sil.


Energizující

Povzbuzující masáž s olejem ze zeleného čaje, po které se budete cítit povzbuzení jak po fyzické, tak po psychické stránce. Zelený čaj má také antibakteriální účinky, působí jako prevence proti virovým onemocněním a nachlazení.  Po masáži  si můžete dopřát  šálek kvalitního zeleného čaje.


Revitalizační

Olej z květů pomerančovníku vaše tělo i mysl osvěží a povzbudí


Bylinná masáž speciál

Povzbuzující thajská aromatická masáž, která využívá horkých bylinných balíčků k odstranění bloků v těle a uvolnění svalového napětí. Spolu s účinky hojivé kafrové masti uleví od bolesti. Poté, co terapeutka uvolní z těla napětí, následuje relaxační a povzbuzující olejová masáž celého těla.


Exotická masáž pro dva

Zde se můžete nechat hýčkat jemným olejem získávaným ze stromu Ylang Ylang - jedno z nejznámějších afrodisiak. Aroma tohoto oleje otvírá tělo jemnějšímu smyslovému vnímání, nahromaděné a zadržované  emoce se uvolní a jeho sladká vůně vám dodá pocit bezpečí.


Romantická masáž pro dva

Relaxační olejová masáž s olejem z exotických thajských květů. Užijte si tuto exotickou vůni ve dvou.


Masáž pro děti

Je tou nejjemnější formou masáže. Dětem přináší užitek po stránce fyziologické i emocionální. U větších dětí pomáhá s problémy s dyslexií, dysgrafií, poruchami pozornosti apod., ulevuje při sportovní zátěži, učí odpočívat a relaxovat…Velice důležitý je přínos masáže také pro emoční stránku – stimuluje smyslovou vnímavost, navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí. Společná masáž dětí s rodiči posílí citové vazby a pozitivně zapůsobí na duši dítěte. Masáž provádíme pro děti od 7 do 15 let.


Předporodní masáž

Relaxační olejová masáž pro nastávající maminky (od 3. měsíce těhotenství) , která blahodárně působí na namáhanou pokožku břicha a jako prevence proti striím. Pomáhá také odstranit bolesti hlavy a bolesti v bederní oblasti páteře. Je prováděna speciální masážní technikou tak, aby byla bezpečná a šetrná k nastávající mamince, ale zároveň účinná tam, kde je to třeba. Při masáži jsou používány hypoalergenní produkty.


Poporodní masáž

Poporodní olejová masáž zaměřená na oblast břicha vám pomůže bříško zpevnit a navrátit do původního stavu. Masáž regeneruje a revitalizuje celé tělo po náročném období těhotenství a po porodu.  Doporučujeme dopřát si tuto masáž nejdříve po ukončení šestinedělí. Před každou procedurou s vámi budeme individuálně konzultovat průběh masáže a přizpůsobíme  ji vašim možnostem a přáním.


Royal Thai Royal Thai Royal Thai Royal Thai Royal Thai Royal Thai Royal Thai