Zavolejte nám: +420 724 281 241
Sportovní 559/2a, Brno Ukaž na mapě

Otevřeno každý den 10h-22h

 

Královské masáže

 

Rýžová

Olejová masáž celého těla s prvotním využitím rýžového peelingu. Dále následuje celková masáž rýžovým olejem, zakončená masáží obličeje, k níž je využit opět nejprve pleťový peeling a poté jsou přikládány rýžové balíčky. A jako tečka na závěr přírodní  pleťová maska.


Lemongrass

Komplexní pečující olejová masáž celého těla k povzbuzení a osvěžení organismu. Nejprve vám bude nanesen na tělo peeling z citronové trávy, který odstraní odumřelé buňky na kůži. Poté následuje masáž olejem z citronové trávy - lemongrass, který má antibakteriální účinky, odbourává stres a napětí. Na závěr je proveden pleťový peeling, masáž obličeje speciálními balíčky se směsí citronové trávy. A jako tečka na závěr přírodní pleťová maska.


Čokoládová

Máte čokoládu nadmíru rádi, ale zároveň se bojíte mlsat v obavě o své zdraví a postavu? Dopřejte si komplexní pečující masáž celého těla s čokoládovým peelingem, který vás společně s thajskou masážní technikou a čokoládovým olejem vás zbaví otoků, ale také zvýší vaši pozornost, podpoří soustředěnost, přispěje k pocitu dobré nálady a uvolní stres. Na závěr opět následuje masáž obličeje balíčky s vůní čokolády a přírodní pleťová maska.