Zavolejte nám: +420 724 281 241
Sportovní 559/2a, Brno Ukaž na mapě

Otevřeno každý den 10h-22h

 

Něco z historie

Pokud jde o původ thajských masáží, tak už název by napovídal, že jde o Thajsko. Ale není tomu tak. Základy thajských masáží vznikly v Indii již před 2500 lety. A jsou připisovány královskému lékaři tehdejšího krále jménem Shivago Komarpaj.

Přesná pravidla byla poté sepsána až budhistickými mnichy. Tyto másáže pak byly prováděny v budhistických klášterech, které byly v té době centrem vzdělaní a společenského dění. Postupem času a rostoucím vlivem budhistického učení se základy thajské masáže začaly rozšiřovat a byly pravděpodobně ovlivněny i čínskou medicínou.

Základ thajských masáží tvoři nauka o tzv. energetických drahách. Jak už bylo řečeno, původ je situován v Indii a díky tomu získaly energetické dráhy název „seny“. Těchto drah je nezpočet, uvádí se až 72 000. Thajské masáže jako takové toto zjednodušily a vybraly si 10 nejdůležitějších. Na kterých se nachází všechny podstatné tlakové body. Thajské masáže způsobují pročištění a harmonizaci těchto energetických drah a to se pozitivně projeví v posílení imunity a zvýšení celkové tělesné i duševní rovnováhy.

Přijďte se k nám podívat a vyzkoušet, co funguje už 2500 let. Odpočiňte si a načerpejte novou životní energii.

Tým Royal Thai Brno